1997 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden başarıyla mezun oldum. Aynı yıl Sağlık Bakanlığı Ankara Hastanesi’nde uzmanlık sınavında asistan olmaya hak kazandım. Uzmanlığımın ilk yılında Çorum Devlet Hastanesi’nde mecburi hizmetimi yaptım.
2001-2021 yılları arasında Mersin’de çeşitli hastanelerde göz doktoru olarak çalıştım.
Meslek hayatım boyunca, oftalmoloji alanındaki güncel gelişmeleri takip etmek için hem konuşmacı hem de izleyici olarak birçok uluslararası ve ulusal toplantıya katıldım.
Genel oftalmoloji, medikal retina, bebek ve çocuk göz muayenesi ön segment cerrahisi (katarakt akıllı lens astigmat lensleri, excimer lazer, keratokonus, pterjium vb.) glokom cerrahisi, şaşılık cerrahisi ve okuloplastik cerrahi yapmaktayım.
Türk Oftalmoloji Derneği, ESCRS, Kadın Hekimleri Eğitimi Destekleme Vakfı üyesiyim.

Yirmi yıl boyunca otuz bine yakın cerrahi vaka ve binlerce hastadan kazandığımız deneyimi DR ÜLKÜ ÇİÇEK GÖZ MUAYENEHANESİ ‘ne taşıdık.
Son teknolojik cihazlarla güçlendirilmiş muayenehane güvenli  hijyenik bir ortamda  ferah bekleme alanlarımızla hastalarımıza hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz. 
Muayenehanemizde muayene sonrası hastalarımıza en uygun tedavi yöntemini sunuyor ve bu süreçteki tüm takip ve kontrolleri düzenli olarak uyguluyoruz.

Tedavilerimiz
TEDAVİLERİMİZ

Genel Göz Muayenesi
Çoçuk ve Bebek Göz Muayenesi
Retina Hastalıkları
Glokom ( Göz tansiyonu ) 
Katarakt Akıllı Mercek

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Güvenenler Mahallesi 1919 sokak Medikal Plaza no:3 kat:5 daire:5 Yenişehir Mersin,
Telefon : +90 (324) 290 24 04
Mobil : +90 (532) 682 21 22
E-posta : info@drulkucicek.com